Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: DISPEČER/KA DOPRAVY, Liberec

Pozice:
DISPEČER/KA DOPRAVY
Zaměstnavatel:
Wassa commercial, s.r.o.
IČO:
25409808
Oblast (okres, kraj):
Liberec
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
40000
Popis práce:

Pracovní náplň:
- Zajišťování dopravy k požadovaným expedicím v informačním systému
- Denní koordinace jízd firemních řidičů
- Objednávání doprav u externích partnerů
- Spolupráce s obchodním oddělením, expedicí a skladem
- Případná spolupráce na řízení a organizaci nakládek
- Zajišťování související denní operativy
- Kontrola plného využívání přepravních kapacit
Požadujeme:
Znalost práce na PC - Excel, word. Schopnost pracovat v týmu. Ochota učit se novým věcem. Zkušenost z oboru doprava/logistika vítána. Odolnost vůči stresu. Výborné organizační a komunikační schopnosti. Praxe je nutná
Nabízíme:
Pestrou a zajímavou práci v respektované společnosti.
Pracovní kolektiv, který vždy pomůže. Pozitivní a přátelské firemní prostředí. Možnost organizovat si práci po svém. Příležitost naučit se nové věci. Férové odměňování.
bonusový systém
Hlásit se emailem nebo telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Blanka Štaflová
Telefon:
484 801 381
Počet zobrazení inzerátu:
69×